Rezervasyon Tel: 0222 500 00 04
Hoşnudiye Mh. Doktorlar Cd. Çolpan İşhanı Kat:4 Daire: 7 ESKİŞEHİR Haritada Görün
 
KAŞ ŞEKİLLENDİRME

Gözlerinizi Daha Çekici Hale Getirmek İster misiniz? Gözleri Ortaya Çıkarmak İçin Kaş Şekillendirme Stili! Günümüzün yoğun dünyasında kadınların çoğu, güzelliği ortaya çıkarmak için önemli olan kaşlarına ilgi göstermek için hiç zaman bulamıyor. Kaş şekillendirme tarzı gözlerinizi vurgulayarak yüzünüzün görünüşüne çok büyük bir fark katıyor.Kadınlar için kaşlar orta kalınlıkta ve yüze uygun olmalı.

Beş tip kaş şekillendirme tarzı vardır: Doğal şekilli, köşeli, yumuşak açılı, düz ve yuvarlak. Doğal şekilli: Bu herkes için uygun bir kaş şekillendirme tarzıdır. Aynı zamanda her tip göz makyajı ile gözlerinizi güzel gösterir. Gözlerinizin büyük görünmesine yardımcı olur. Bu şekil çoğunlukla büyük burun ve üçgen yüze sahip olanlar için uygundur. Köşeli: Tombul ve yuvarlak yüzler için kullanılan bu kaş şekli, yüzün daha çekici görünmesini sağlar. Bu şekil yüzünüzü iyi tasarlanmış bir şekilde tanımlar.

Yumuşak Açılı: Bu şekil köşeli kaşa benzer ama uçları daha yuvarlak, hoş ve çekici görünür. Düz: Bu kaş şekillendirme tarzı uzun yüzlüler içindir. Şekli küçük ve oval bir görünüm verir. Yuvarlak: Bu kaş şekli büyük gözlü ve geniş alınlılar içindir. Bu şekil, gözü takip eder ve alınkemiği boyunca uzanır. Kaşın bu doğal görünümlü akışı masum bir bakış kazandırır.